Aktuality a akce

Milí příznivci a hosté,                                                                                                                  vítáme Vás v dalším roce 2023 a těšíme se na Vás.                                                                       Musíme oznámit, že chalupa je bez kocoura. Ano, jednoho dne prostě nepřišel. Nepřišel ani za týden ani za měsíc a je jasné, že již nepřijde vůbec. Je nám to líto, byl to skvělý kocour, který dělal radost nám všem.

Ale věříme, že se zase nějaký jiný objeví a bude Vám dělat společnost.                                   Přejeme Vám úspěšný rok a hlavně – pěkné počásí při Vaší dovolené.

Za kocoura Vás zdraví Brožovi

………………………………………………………………………………………………………………………………….

Novinky v roce…….

Vážení příznivci chalupy U kocoura, předně Vám děkujeme za Vaši stálou přízeň. V letošním roce Vás čekají některá vylepšení.  Od letní sezóny (od 25.6.) Vám dáváme k využití další místnost.  Mimo toho, že si do ní budete moci zaparkovat kola či běžky, můžete v ní provozovat i různé aktivity. Vstup je situován přímo z prostranství dvora a v parném létě to bude ideálním místem ke zchlazení orosenou chmelovinou.   Věříme, že se Vám to bude líbit.

Další změna se týká nového ceníku za ubytování.

Velikonoce:  15.-18.4.- 9.500Kč

Od 25.6. – 3.9.  je cena za týdenní pobyt 19.000Kč

Od 4.9. do  31.12.2022 je cena  za týdenní pobyt 15.000Kč,  cena za víkend (pá – ne) činí 6.600Kč  (Jeden den 2.200Kč).

S přáním úspěšného roku Váš kocour.

…………………………………………………………………………………………………………………………

Aktualita 20.12.2018

Zdravím Vás moji příznivci.

Tak jsem přemýšlel, jak si tu protivnou zimu vylepšit, no a protože jsem navázal znamenité kocouří kontakty s kocourem až z dalekých Karpat, napadla mě skutečně barokní myšlenka.                                                                                                          Budeme pít víno  !                                                                                                       Takže Vás zvu na DEGUSTAČNÍ VÍKENDY rumunských vín ! 

Jak si to představuji ? Jednoduše, přijedete za mnou na chalupu, nejlépe v pátek odpoledne, či k večeru, až se ubytujete a trochu si odpočinete, přijede sommeliér a začneme hodovat.    To bude krása, venku sníh a mráz, že by kocoura nevyhnal, ale uvnitř bude roztopená pec, příjemně teplo a budeme koštovat ty rumunské poklady.   No a samozřejmě zůstanete až do neděle. Budete pít víno, které Vám určitě zachutná, půjdete na procházku a bude to báječný víkend.    Dobrý nápad, co?    Váš Kocour

………………………………………………………………………………………………………………………

Léto 2018 začíná !

Vážení,                                                                                                                                                   léto je zde a cítím ve chlupech, že bude skvělé, užijeme si sluníčka až moc.  Musím vám prozradit, že nejsem úplně ve formě. Na jaře jsem začal chodit za holkama, tedy chtěl jsem říci za kočkama a dostal jsem přes držku. Od takovýho velkýho bílýho kocoura. No, ale tím to neskončilo, nějak jsem mu nepadl do oka a tak mě pořád terorizuje. Když ho potkám, dostanu vždycky nakládačku. Jsem od něho zle pokousanej, lížu si rány a jsem mrzuťoučkej .Ale těším se na vás, až přijedete,                   jistě mě obdarujete zase nějakou ňamkou. Taková, masitá, konzervička, ta mě vždycky potěší.      

Srdečně Vás zdraví Váš Kocour       

 Ohlédnutí   léto – podzim 2017

Zdravím Vás,  moji příznivci.                                                                                                                      Jak vidíte, těším se stále dobrému zdraví. Nikdo mě nepřejel ani nezastřelil nějaký bláznivý nimrod. Díky vám jsem se měl celé léto královsky, ach ty skvělé konzervičky, granůlky a jiné dobroty.   Léto bylo nezapomenutelné, to bylo pováleníčko a nicneděláníčko. 

 Musíte uznat, že vypadám rozkošně, ale vy, dvounožci, jste si té romantiky taky užívali.

 No, abyste si nemysleli, že jsme se tady jenom váleli, dobře si prohlédněte následující fotografii.

Dobrý , co ? Vy to, ale raději nezkoušejte.

No a potom přišel podzim, taky romantika, ty barvy, to prostě nevymyslíš.

Tak se na vás už těším, milí dvounožci, snad tu zimu přežiji bez úhony. 

     Váš Kocour


——————————————————————————————————————

Ohlédnutí – zima  2017


Letos byla konečně pořádná zima, sníh ležel od začátku ledna, skoro až do konce února. Běžkaři se proháněli po krajině i sjezdovka byla v provozu nevídaně dlouho.   www.vlekykouty.cz  Na rybníku za chalupou, jsme si skvěle zabruslili.  A ten božský klid a válení na peci. Prostě zima na chalupě, jak má být.   

                              

Příjezdová cesta k chalupě

————————————————————————————————

2015 – Filmaři na chalupě aneb natáčení reklamy pro Vodafon

Film o natáčení najdete zde:  https://youtu.be/3npbMZ7cXEU